Jsme tým mladých profesionálů

S vášní pro ohňostroje. Sídlíme v Třinci na hranici mezi ČR, Polskem a Slovenskem. Naší pyrotechniku dodáváme převážně na trhy ve střední Evropě, ale působíme na území celé EU a máme zkušenosti s ohňostroji v zahraničí. Svým zákazníkům dodáváme zboží a služby nejvyšší kvality za dostupnou cenu.

Zakládáme si na férovosti, vstřícném přístupu a spolehlivosti.

Nabízíme nejlevnější pyromuzikály na trhu

Ať už se jedná o soukromou oslavu, svatbu či veřejnou akci, náš pyromuzikál s příběhem jí udělá nezapomenutelnou. Díky naší pyrotechnice nejvyšší kvality, kterou zároveň dovážíme a preciznímu designu, dostanete profesionální ohňostroj za cenu, kterou jinde nenajdete. Každé ohňostrojné dílo poupravíme přesně na míru vaší akci a prostorovým možnostem. Stačí si jen vybrat!

pyromuzikály

Pořádáme flame show

Překvapte moderní, dynamickou flame show. Lze realizovat téměř na jakémkoli místě. Ve vnitřních prostorech, na předzahrádkách rerstaurací, zahradách, ulicících.

Lze také dělat v kombinaci s pyrotechnikou či dalšími dmx efekty.

Životní prostředí

Jsme šetrní k přírodě
a používáme moderní technologie

Pyrotechniku jsme schopni upravit našim požadavkům již ve výrobě. Máme postupy, díky kterým jsou naše show šetrné k životnímu prostředí i nejbližšímu okolí. Na každý ohňostroj zpracováváme technologický postup provedení ohňostrojné práce.