Specializujeme se na ohňostroje komponované s hudbou, tzv. pyromuzikály. Provádíme kompletní ohňostrojné práce včetně zpracovaní technologického postupu. Zajistíme tak maximální bezpečnosti při odpalu ohňostroje. Vše probíhá v souladu s platnou legislativou, zejména Zákonem 206/2015 Sb. a Vyhláškou 288/2015 Sb., o provádění ohňostrojných prací. V naší nabídce najdete velké profesionální show i malé ohňostroje. Velmi rádi Vám uděláme menší ohňostroj vhodný pro rodinou oslavu, raut, zahradní párty, firemní večírek či svatbu.

Tajemství našich show tkví v designu. Napřed vybereme hudební podklad, který následně zpracujeme na požadovanou délku, následuje programování celé show. Ohňostrojem vyprávíme příběh o několika dějstvích, proto jsou naše show obvykle zaměřené na určité téma.

S tím, jak jde dopředu technologie, vyvíjí se i náš obor, tedy ohňostrojařství. Díky tomu nabízíme ohňostroje ve 2 variantách (klasický ohňostroj a tichý ohňostroj).

Přesvědčte se, že i malý tichý ohňostroj synchronizovaný s hudbou dokáže vykouzlit nezapomenutelnou atmosféru. Pestrobarevné a různorodé efekty jsou zakomponované tak, aby vše ladilo a výsledný efekt byl co nejdokonalejší. Vše je o designu a načasování.

 
Aby jsme dokázali nabídnout precizně designované show za nejlevnější ceny na trhu, připravili jsme pro Vás na výběr z několika pyromuzikálů. Zároveň používáme vlastní pyrotechniku, kterou velkoobchodně dovážíme.

Nejlevnější pyromuzikál pořídíte již za 15 000 Kč!
V případě zájmu nám zašlete hudební motiv a my Vám vytvoříme vizualizaci ZDARMA.

 

Nabízíme nejlevnější pyromuzikály na trhu