Jsme firma s celorepublikovou působností s pobočkami v Praze a Třinci. Zaměřujeme se na realizaci pyromuzikálních show a velkoobchod s pyrotechnikou. Naší pyrotechniku dodáváme převážně na trhy ve střední Evropě, ale působíme na území celé EU. Máme zkušenosti i s ohňostroji v zahraničí. Svým zákazníkům dodáváme zboží a služby nejvyšší kvality za dostupnou cenu.

V našem oboru jsme inovátory, díky konceptu pre-designovaných tichých pyromuzikálů. Odpovídáme tak na poptávku po moderních show, které jsou  šetrné ke svému okolí.

Naše produkty jsou 100% v souladu s technickými i zákonnými normami, certifikované pro evropský trh a vyznačují se vysokou spolehlivostí. Profesionální i zábavní pyrotechniku přepravujeme a skladujeme dle zásad ADR. Chováme se zodpovědně, jsme řádně pojištěni a během naších ohňostrojných a pódiových show dbáme na bezpečnost.

Společnost NV Fireworks s.r.o. je tady pro vás milí obchodní partneři. Neváhejte nás kontaktovat a my se vynasnažíme abychom byli spolehlivou součástí vašeho podnikání či pro vás připravili nezapomenutelné show.